VegeObiektyw, VEGE MIASTO, odc. 7

 • Uploaded 1 tydzień temu w kategorii Przepis Na Wszystko

  Stało się! VegeObiektyw wylądował w Vege Mieście! Lądowanie: MIĘKKIE! Zaliczam do udanych i jednego z najlepiej zaspokajających...

  kubki smakowe.nnZanim jednak

  ...

  Stało się! VegeObiektyw wylądował w Vege Mieście! Lądowanie: MIĘKKIE! Zaliczam do udanych i jednego z najlepiej zaspokajających...

  kubki smakowe.nnZanim jednak zaproszę Was do obejrzenia tego odcinka, muszę Was ostrzec: przekraczając próg Vege Miasta, na własną ODPOWIEDZIALNOŚĆ decydujecie się odbyć podróż po niepowtarzalnej ŚWIĄTYNI SMAKÓW.

  Co w tym niebezpiecznego? To,że ta podróż może się nigdy nie skończyć...nnZwłaszcza, jeśli ulegniecie czarowi słynnych "cudaków" z ziemniaka, gołąbków z jarmużu i kaszy jaglanej (podawanych z niepokojąco dobrym majonezem!) albo pierogów z tofu i szpinakiem.

  A już najgorsze, co możecie zrobić, to zamówić lunch! PODWÓJNA moc rażenia za jednym zamachem: przepyszna zupa i drugie danie - takiej dawki możecie nie przeżyć!nnRadziłabym również unikać "STREFY W", tuż przy barze - kontakt z wypełnioną słodkościami WITRYNĄ jest głęboko uzależniający!nnJeżeli mimo moich ostrzeżeń, zdecydujecie się przekroczyć próg Vege Miasta to GRATULUJĘ: właśnie staliście się częścią kulinarnej utopii!

 • # vegeobiektyw# vege# miasto# odc# 7
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)