Sałatka owocowa, zdrowy przepis - Kreskówki Anime Bajki dla Dzieci telmo i tula

 • Uploaded 2 tydzień temu w kategorii Przepis Na Wszystko

  Oglądaj filmy Telmo i Tula kreskówka: goo.gl/eYOLjWnZapisz się do kanału: goo.gl/5989GpnnSerial animowany w polskie filmy online kreskówki dla dzi

  ...

  Oglądaj filmy Telmo i Tula kreskówka: goo.gl/eYOLjWnZapisz się do kanału: goo.gl/5989GpnnSerial animowany w polskie filmy online kreskówki dla dzieci.

  Łatwe przepisy, aby nauczyć się gotować z dziećmi, zdrowe pomysły recepta dla najmłodszych! W tym bezpłatnym odcinku bajki, nasi przyjaciele Telmo i Tula da nam pomysły na przepisy i koktajle ciekawego i zdrowe dla dzieci.Przepis na przekąskę lub deser na posiłek, przepyszne sałatki owoce jagodowe: truskawki, żurawina ...

  mmm dobre!nnTelmo i Tula kucharze młodzi mają pomysły przepis na gotowanie z dziećmi, receptur łatwych i deserów bogatych na śniadanie i przekąski, takie jak kanapki, koktajle i wiele więcej pyszne!nPoproś dzieci, aby akcja w kuchni i spędzać czas zabawy z nimi robi smaczne przepisy kulinarne dla dzieci.

  Dowiedz się z tych zabawnych kreskówek nowe pomysły na jedzenie, są dwie papierowe lalki w każdym odcinku rysunków uczyć dzieci robić rzeczy i rozwijać wyobraźnię i kreatywnośćnTelmo i Tula to zabawna seria animacji dla dzieci, w którym mogą dowiedzieć się jak dokonać prostych receptur i rzemiosła dla całej rodziny.

  Filmy edukacyjne dla dzieci, cartoon, idee wolnego, rozrywki i nauki dla dzieci.

  Serial animowanynnFormat: 52x7 "- 3D HDTVnOdbiorcy: 4 do 8 latnProduced by © Motion Pictures, Inc - Http :/ / www.motionpic.com produkcja z wytwórni Disneya.nnObejrzyj więcej filmów z Telmo i Tula: www.youtube.com/user/telmoandtulapol/videosnInne polecane rysunki w języku angielskim:

 • # sałatka# owocowa# zdrowy# przepis# kreskówki# anime# bajki# dla# dzieci# telmo# tula
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)