Usługa Płatna ! - Chcesz Poznać zastrzeżony numer Telefonu ? Odczytywanie Numeru

 • Uploaded 2 miesiące temu w kategorii FILMY UŻYTKOWNIKÓW

  Film przestawia wynik możliwości odczytania dzwoniącego numeru zastrzeżonego lub prywatnego .

  nNie znajdziesz tu informacji jak to zrobić .

  Szczegóły poniżej !

  ...

  Film przestawia wynik możliwości odczytania dzwoniącego numeru zastrzeżonego lub prywatnego .

  nNie znajdziesz tu informacji jak to zrobić .

  Szczegóły poniżej !!!!! nnMasz już dosyć ? Czujesz się niekomfortowo wiedząc , że ktoś ma złe zamiary ? Ktoś nęka Cię seriami połączeń z numeru zastrzeżonego? Puszcza krótkie sygnały (tzw.

  strzałki) lub wykonuje do Ciebie głuche telefony?nnSkończ z tym ! Poznaj numer Osoby która Cię nękannWystarczy, że skontaktujesz się z nami , a my zadbamy o to, by anonimowe połączenia przestały już być anonimowe.

  W ramach realizacji usługi jesteśmy w stanie legalnie ustalić każdy* numer telefonu, który do Państwa dzwoni oraz udzielamy gwarancji na jego poprawność.

  Nie wierzysz? Sprawdź!nnIstnieje możliwość darmowego wypróbowania usługi!!! - Dzwonisz do nas na wskazany w ofercie numer z dowolnego telefonu .

  Podajemy ci SPECJALNY numer na który wykonujesz połączenie z karty sim / linii z wyłączoną prezentacją .

  W trakcie rozmowy podajemy Ci numer telefonu z którego do nas dzwonisz na numer SPECJALNY lub oddzwaniamy na twój "zastrzeżony" numer .nnWarunki techniczne niezbędne do skorzystania z usługi identyfikacji numeru zastrzeżonego:nnUsługa polega na przekierowaniu połączenia z twojego aparatu do naszego systemu w celu namierzenia.nnPrzekierowanie ustawiane jest na czas najbliższego połączenia po czym później należy je wyłączyć np kodem ##002# , #21# , #61# w zależności od jego typu.nnIstnieje możliwość rejestrowania wszystkich wywołań w danym okresie czasu np ( godzina / dzień itp ...

  )nnNie jest istotne z jakiego operatora i taryfy korzysta osoba dzwoniąca do Państwa, natomiast istotne jest z jakiego operatora i taryfy korzystają Państwo.

  Nie jest bowiem możliwe namierzenie osoby dzwoniącej na Państwa numer pre-paid (czyli na kartę lub mix) w sieciach Orange i Plus, ponieważ nie ma tam niezbędnych dla nas usług dodatkowych takich jak przekierowanie POŁĄCZENIA .

  Jednak wszystkie inne taryfy i wszyscy inni operatorzy (w tym abonamenty w sieciach Orange i Plus oraz operatorzy stacjonarni), spełniają już warunki niezbędne do namierzenia numeru zastrzeżonego .nnBIORĄC POD UWAGĘ FAKT CZĘSTYCH ZMIAN U OPERATORÓW PRZED KONTAKTEM Z NAMI UPEWNIJ SIĘ , ŻE MASZ MOŻLIWOŚĆ RĘCZNEGO LUB Z POZIOMU APARATU USTAWIENIA NA SWOIM NUMERZE PRZEKIEROWANIA POŁĄCZENIA .nnnPRAWO:nnUsługa identyfikacji numerów zastrzeżonych, świadczona jest poza granicami UE.nnJednak, aby usługa spełniała również i polskie wymagania prawne oświadczamy iż , nie podajemy (ani nie mamy dostępu), do żadnych danych osoby dzwoniącej do Państwa, z numeru zastrzeżonego.

  Dane te są chronione i na pewno nikt z Państwa - w tym osób korzystających z naszej usługi - nie życzyłby sobie, aby ktokolwiek ujawniał jego dane.nnDodatkową ochroną dla osób przypadkowych jest fakt, iż osoba zamawiająca usługę identyfikacji numeru zastrzeżonego, nie pozna numeru innej osoby niż tej, która wykonuje do niej połączenie.nA połączenie to:nna) jest wykonywane na określony - nieprzypadkowy numer telefonu,nb) ma charakter co najmniej złośliwy (jest ono powtarzalne / głuche),nc) wykonuje je osoba, popełniająca w danym momencie przestępstwo lub wykroczenie (w zależności od konkretnego przypadku).nnDo wiadomości osoby korzystającej z usługi podajemy wyłącznie numer telefonu / zakończenia sieci osoby wywołującej w czasie trwania wywołania lub połączenia przychodzącego.nnNatomiast ustalaniem, do kogo należy dany numer telefonu, zajmują się organy ścigania na wniosek osoby pokrzywdzonej.nn* Wyjątek stanowią stare centrale ( praktycznie nie istniejące ) oraz wywołania z wiązek Cyfrowych identyfikujących się jedynie prefixem .

 • # usługa# płatna# !# chcesz# poznać# zastrzeżony# numer# telefonu# ?# odczytywanie# numeru
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)