Jak Zmierzyć Pobór Prądu na Postoju Miernikiem? Zrób To Sam

 • Uploaded 2 miesiące temu w kategorii Jak Zrobić

  Na kanale znajdziecie dużo praktycznych poradników, zatem polecam zobaczyć ten o JAK ZMIERZYĆ POBÓR PRĄDU, jeśli ten film nie wystarczy.

  nnwww.youtube.c

  ...

  Na kanale znajdziecie dużo praktycznych poradników, zatem polecam zobaczyć ten o JAK ZMIERZYĆ POBÓR PRĄDU, jeśli ten film nie wystarczy.

  nnwww.youtube.com/watch?v=T-9ZCHVnnc0 - zobacz, jak mierzyć pobór prądu Multimetrem.nnMam nadzieję, że ten film wyjaśnił wszelkie wątpliwości tym, którzy mają problem z rozładowanym akumulatorem.

  nnNIE KUPOWAĆ NOWEGO AKUMULATORA, JEŚLI NIE SPRAWDZICIE PRZYCZYNY, JAK NA FILMIE!nn-----Info-----nDrogi Widzu! Zapraszam Ciebie do subskrypcji (czerwony przycisk) mojego kanału ForumWiedzy.pl na YouTube, dzięki czemu nie ominie Ciebie żaden ciekawy film (Recenzja, Test, Poradnik, Informacja).

  Filmy są tworzone na potrzeby widzów i często wynikają z ich bezpośrednich próśb, stąd też jeśli uznasz, że chcesz zgłębić temat w danej tematyce, zaproponuj film, jaki powinien powstać, czego dotyczyć, jaki konkretnie wątek Ciebie interesuje, a być może specjalnie dla Ciebie taki film na kanale powstanie.nnZnajdziesz ForumWiedzy.pl (kliknij) na:nn• YouTube: www.youtube.com/forumwiedzy?sub_confirmation=1n• Facebook: www.facebook.com/ForumWiedzyPLn• Twitter: twitter.com/ForumWiedzyn• Instagram: www.instagram.com/forumwiedzy.pl/n• Google+: plus.google.com/+ForumWiedzyn• WWW Blog: www.forumwiedzy.plnnDołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź z nami na bieżąco!nnJeżeli mój film Ci pomógł lub po prostu się spodobał i masz ochotę dokonać dotacji (darowizny) by wesprzeć moją działalność ForumWiedzy.pl, to masz 3 możliwości:nn1.

  PayPal: www.paypal.me/bogdanligezan2.

  Patronat Patronite.pl: patronite.pl/forumwiedzyn3.

  Przelew z informacją w tytule "Darowizna" 98105012301000009066443889nnDotacja (darowizna, donate), to sposób wsparcia ForumWiedzy.pl, który zapoczątkował jeden widz, który za pomocą mojego poradnika rozwiązał swój problem samodzielnie, oszczędzając spore ilości czasu i pieniędzy.

  Chciał udzielić wsparcia finansowego i zadał pytanie, jak może tego dokonać, stąd stworzyłem taką możliwość dla innych, którzy będą chcieli podobnie udzielić wsparcia, za które oczywiście z góry dziękuję, ponieważ pomoże w dalszym rozwoju projektu ForumWiedzy.pl, który skupia się na omawianiu ciekawych tematów.

 • # jak# zmierzyć# pobó# prądu# na# postoju# miernikiem?# zró# to# sam
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)