Ładowanie player...

Jak się obchodzi BOŻE NARODZENIE w USA?

 • Uploaded 2 miesiące temu w kategorii Na Święta 2017

  LUBISZ PRZEGAPIAĆ CIEKAWE INFORMACJE? NIE OTWIERAJ OPISUnn___________________________________________________nCześć! Nazywam się Marysia Krasowska i rok szkolny

  ...

  LUBISZ PRZEGAPIAĆ CIEKAWE INFORMACJE? NIE OTWIERAJ OPISUnn___________________________________________________nCześć! Nazywam się Marysia Krasowska i rok szkolny 2014/2015 spędziłam na wymianie zagranicznej w USA w Teksasie.

  W moich filmikach pokazuję życie w USA, szkołę, domy, miasta.

  Znajdziesz tu także wywiady z nastolatkami z całego świata oraz daily vlogi z wycieczek po USA.nnJeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz komentarz pod tym filmem lub wiadomość na fanpage'u na Facebooku :)nnTutaj możesz zaproponować filmik: bit.ly/2g5fIqynnPODOBA CI SIĘ MOJA TWÓRCZOŚĆ? Zostań moim Patronem i otrzymuj prezenty, wspierając mnie na patronite.pl:npatronite.pl/MarysiaKrasowskannMOJA NAJNOWSZA KSIĄŻKA "DANNY MOON": bit.ly/2d1UDPsnMOJA KSIĄŻKA "WYSPA X": bit.ly/2cTAEjJnTUTAJ KUPISZ "WYSPĘ X": bit.ly/2cJ3S5QnKANAŁ O AKROBATYCE I TAŃCU: bit.ly/2dcXabonKANAŁ O KSIĄŻKACH: bit.ly/29eH4bjnBLOG Z USA: bit.ly/2cJ30OunFACEBOOK: bit.ly/2cY7jTWnINSTAGRAM: bit.ly/29adT83nE-MAIL : mariakrasowska14(małpa)gmail.comnnADRES NA FANMAILE:nMarysia Krasowskanskrytka pocztowa 1039n35-017 RzeszównnDziękuję za oglądanie :)

 • # jak# się# obchodzi# boŻe# narodzenie# usa?
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)