Ładowanie player...
 • Uploaded 6 miesiące temu w kategorii Bajki Online

  Jeremie oznajmia grupie, że znalazł sposób na przeniesienie osób przebywających w Skidzie w pobliże superkomputera, odpowiedzialnego za istnienie repliki Lyoko.

  ...

  Jeremie oznajmia grupie, że znalazł sposób na przeniesienie osób przebywających w Skidzie w pobliże superkomputera, odpowiedzialnego za istnienie repliki Lyoko.

  Ulrich nie rozumie, dlaczego Yumi nie chce z nim rozmawiać; dopiero Odd przypomina mu o tym, że dziewczyna miała trzy dni temu urodziny.

  Chłopak chce jej kupić prezent na przeprosiny, ale ma szlaban u Jima.

  Odd podejmuje się kupić coś, co pozwoli pogodzić parę.

  Wieczorem cała grupa idzie do fabryki: Ulrich, Odd, Yumi i Aelita wchodzą na pokład łodzi podwodnej i płyną do repliki Lyoko.

  Tam Jeremie podłącza Skida do aktywowanej przez siebie wieży; Ulrich i Yumi zostają, by pilnować statku, a Odd i Aelita teleportują się do deszczowych lasów Amazonii, zachowując ubiór i ekwipunek rodem z Lyoko.

  Jeremie oznajmia im, że mają 13 minut na działanie.

  Aelita odkrywa laboratorium, w którym pracują opanowani przez Xanę naukowcy i gdzie hoduje się cybernetyczne pająki.

  W tym czasie Yumi i Ulrich są atakowani przez Williama i potwory Xany.

  Odd i Aelita znajdują superkompter, ale zmuszeni są jednocześnie walczyć z pozostającymi pod kontrolą Xany pracownikami laboratorium.

  Williamowi udaje się pokonać Ulricha i Yumi i przejąć kontrolę nad wieżą, co powoduje powrót Odda i Aelity do Skida tuż przed zniszczeniem przez nich superkomputera.

  Dziewczynie udaje się uchronić Skida przed zniszczeniem przez potwory Xany.

  Po wyjściu z fabryki Ulrich wręcza Yumi prezent (nieco później okazało się, że Odd zamienił opakowania, w wyniku czego dziewczyna otrzymała przeznaczoną dla Kiwiego gumową kość zamiast naszyjnika).

 • # kod# lyoko# odcinek# 78# laboratorium
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)