Ładowanie player...

Kod Lyoko odcinek 93 Powrót Na Ziemie

 • Uploaded 6 miesiące temu w kategorii Bajki Online

  Jeremie informuje grupę, że zmiana strategii Xany wymaga stworzenia lepszego systemu walki z nim, oraz że do uwolnienia Williama konieczne jest wykorzystanie (n

  ...

  Jeremie informuje grupę, że zmiana strategii Xany wymaga stworzenia lepszego systemu walki z nim, oraz że do uwolnienia Williama konieczne jest wykorzystanie (niezniszczonego w poprzednim odcinku) syberyjskiego superkomputera.

  W szkole pojawiają się państwo Dunbar- zachowanie syna (w rzeczywistości klona Williama) niepokoi ich; dowiadują się także o jego nieobecnościach (mających miejsce, zanim Jeremie stworzył klona).

  Jeremie wysyła Ulricha, Odda, Yumi i Aelitę do repliki Lyoko: Aelita i Odd zostają teleportowani na Syberię, a Yumi i Ulrich strzegą Skidbladnira.

  Odd i Aelita odkrywają armię robotów Xany (zasilanych mózgami, znalezionymi przez Odda i Yumi w poprzednim odcinku), które w pewnym momencie zaczynają ich atakować.

  W tym czasie Ulrich i Yumi próbują odperzeć atak Williama i kolosa, ale zostają zdewirtualizowani.

  Odd i Aelita zostają zabici przez roboty Xany, ale program ratujący Williama został uruchomiony i chłopak wraca na Ziemię.

  Pozbawiony załogi Skidbaldnir zostaje zniszczony przez kolosa.

  Jeremie wyłącza wieżę odpowiedzialną za istnienie klona Williama; "oryginał" spotyka się z rodzicami i rozprasza ich obawy co do swojego stanu.

 • # kod# lyoko# odcinek# 93# powró# na# ziemie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Użytkownicy, którzy to lubią
   Komentarze (0)